Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového Bungalovu v centre Rovinky na Hlavnej ulici. Výmera podlahovej plochy domu je 120 m2 + terasa 30 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrické podlahové vykurovanie DEVITOUCH, inteligentné kúrenie.

Dom je veľmi dobre dispozične riešený, má prekrytú terasu na ktorú sa vchádza cez obývaciu izbu a spálňu. Dom tvorí zádverie, samostatné hosťovské WC, kuchyňa s jedálňou spojená s obývacou izbou, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, spálňa so šatníkom a 2 detské izby.

V podkroví domu sa nachádza pochôdzna povala, ktorá môže slúžiť ako odkladací priestor o rozlohe cca 20m2 do výšky približne od 0,6 m do 2 m so sklápacími schodmi.

Dom sa predáva v stave  holodomu s prípravou na alarm, kamerový systém z vonku, rekuperáciu vzduchu, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, komínom pre krb, oplotenia pozemku.

Možnosť dokončenia domu aj v štandardnom prevedení (obklady, dlažby, sanita, plávajúca podlaha, dvere).

Výmera oploteného pozemku je 798 m2. Pozemok svojou veľkosťou vo svojej prednej časti môže slúžiť pre parkovacie státie s garážou, v zadnej časti pozemku za domom sa nachádza prekrytá terasa, výkop jamy pre bazén o rozlohe 6 x 3,5m, ktorý je cca do 1/3 vybetónovaný a spodok je zaliaty železobetónom.

Technický popis:

  1. Betónová škridla MASLEN aj s odkvapovým systémom
  2. Tehla brúsená Wienerberger – obvodové murivo hr. 30cm, priečkové murivo hr. 14cm
  3. Zateplenie polystyrénom a minerálnou vlnou hr. 10 – 15cm
  4. Strop sadrokarton, tepelná izolácia strechy hr. 40cm ISSOVER
  5. Plastove okná, belgický profil s vonkajším farebným odtieňom
  6. 2 a viac parkovacích státi pred domom na pozemku, možnosť výstavby garáže
  7. Vonkajšia omietka vo farbe podľa výberu klienta

CENA: 270.000 € vrátane provízie a poskytnutia právneho servisu. Taktiež možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ ODPORÚČAM VIDIEŤ.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, v centre Rovinky hneď na skok nájdete obchod Moja SAMOŠKA, lekáreň, materská škôlka, obecný úrad, kultúrny dom, detské centrum, reštaurácie, kaviarne a pod.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.

Náš BLOG:
Harmónia domova podľa FENG SHUI
Nehnuteľnosť = investícia? Určite áno, ak …
Návod, ako … predať nehnuteľnosť rýchlejšie + 
Hypotéka, alebo prenájom? – článok

Malý raj na Zemi – článok