Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 – izbového Bungalovu  v obci Borský Svätý Jur, asi 20 km z Malaciek.

Výmera podlahovej plochy domu je 74,7 m2 . Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je elektrické – HEATFLOW – celoplošná patentovaná infra fólia tvoriaca vykurovací systém, ktorý zásadne prekonáva ostatné druhy vykurovania., t.j, namontované podlahové kúrenie a rebríkové radiátory, termostaty a spustené kúrenie revíznym technikom, osadený zásobník na vodu. Na pozemku je tiež natiahnutý aj plyn.

Rodinný dom je dobre dispozične riešený. Pozostáva zo zádveria, chodby, kde sa nachádza odkladací priestor tzv. technická miestnosť, kuchyňa spojená s obývacou izbou, kúpeľňa s vaňou,  2 priestranné izby, samostatné WC, šatník. Na povale sa nachádza odkladací priestor, ktorý je možné využiť aj ako podkrovnú izbu.

Dom sa predáva v stave  holodom s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, vrátane spevnených plôch zo zámkovej dlažby (chodníkov a obrubníkov, 2 parkovacie státia, terasa), oplotenia pozemku.

Výmera oploteného pozemku je 342 m2.

Technický popis:

Základy zdvihnuté nad úroveň terénu, Tehla hr. 25 cm, Zateplenie polystyrénom  hr. 20 cm, Betónová strešná krytina KM Beta Brilliant, Stropy – SDK + 40 cm tepelná izolácia strechy, Okná – plastové – 6 – komorové s trojsklom, Nanopor omietka, Energetický certifikát A1, Oplotený pozemok – bočné strany a zadná strana pletivo, 2 parkovacie státia, príprava na napojenie optiky

CENA: 105. 000 € vrátane provízie a poskytnutia právneho servisu. Taktiež možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Náš BLOG:
Harmónia domova podľa FENG SHUI
Nehnuteľnosť = investícia? Určite áno, ak …
Návod, ako … predať nehnuteľnosť rýchlejšie + 
Hypotéka, alebo prenájom? – článok

Malý raj na Zemi – článok