Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 – izbového Bungalovu v obci Borský Svätý Jur, asi 20 km z Malaciek.

Výmera podlahovej plochy domu je 74,7 m2 . Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je podlahové plynovým kondenzačným kotlom , na ohrev teplej vody bude slúžiť zásobník.

Rodinný dom je dobre dispozične riešený. Pozostáva zo zádveria, chodby, kuchyňa spojená s obývacou izbou, kúpeľňa s vaňou,  2 priestranné izby, samostatné WC, šatník. Na povale sa nachádza priestor, ktorý môže slúžiť ako odkladací priestor.

Dom sa predáva v stave  holodomu s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe, komínom pre krb vrátane spevnených plôch zo zámkovej dlažby (chodníkov a obrubníkov, 2 parkovacie státia, terasa), oplotenia pozemku.

Výmera oploteného pozemku je 355 m2.

Technický popis:

Základy zdvihnuté nad úroveň terénu, Tehla hr. 25 cm, Zateplenie polystyrénom  hr. 20 cm, Betónová strešná krytina KM Beta Brilliant, Stropy – SDK + 40 cm tepelná izolácia strechy, Okná – plastové – 6 – komorové s trojsklom, Nanopor omietka, Kastlíky – príprava na vonkajšie žalúzie, Energetický certifikát A1, Oplotený pozemok – bočné strany a zadná strana pletivo, 2 parkovacie státia, príprava na napojenie optiky

CENA: 105. 000 € vrátane provízie a poskytnutia právneho servisu. Taktiež možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Náš BLOG:
Harmónia domova podľa FENG SHUI
Nehnuteľnosť = investícia? Určite áno, ak …
Návod, ako … predať nehnuteľnosť rýchlejšie + 
Hypotéka, alebo prenájom? – článok

Malý raj na Zemi – článok