Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný byt na ulici Šancová, Bratislava – Nové Mesto.

BYT

Ponúkame Vám na predaj 1 – izbový byt na Šancovej ulici, Bratislava – Nové Mesto. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: okná, drevené parkety, maľby. Celková podlahová plocha bytu je 44,45 m2 . K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 3 m2. Orientácia bytu je na východ. Byt sa nachádza na 4/6 poschodí bytového domu bez výťahu.

DISPOZÍCIA

vstupná chodba, samostatné WC, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, obývacia izba

VYBAVENIE BYTU

drevené parkety, dlažba a obklady v kúpeľni, plastové okná, radiátory s meračmi, kuchynská linka komplet so spotrebičmi a chladničkou

BYTOVÝ DOM

  • tehlový, zateplený bytový dom
  • zrekonštruované spoločenské priestory, pekné a čisto udržiavané priestory v bytovom dome
  • bezproblémové parkovanie pred bytovým domom

VÝHODY

  • tichá lokalita
  • kompletná občianska vybavenosť
  • skvelá dopravná dostupnosť MHD i autom, do centra mesta je to okolo 5 minút

LOKALITA 

Byt je situovaný na Šancovej ulici, Bratislava – Nové Mesto, medzi Trnavským mýtom a Račianskym mýtom. Byt je orientovaný smerom do dvora, teda poskytuje pokojné bývanie mimo hlavnej cesty a dopravného ruchu hlavného mesta. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť poskytujúcu všetky služby: OC Central, tržnica, reštaurácie, banky, pošty, nemocnice, školy, škôlky, potraviny a pod. V blízkosti bytu je množstvo príležitostí na aktívny oddych (detské ihriská). 

CENA

125.000 EUR vrátane provízie a právneho servisu.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.