Realitná kancelária Porfireal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok učený na výstavbu rodinného domu  vo vyhľadávanej lokalite Pod Vinicami v Pezinku. 

POZEMOK

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný, veľký pozemok o celkovej rozlohe 991m2 nachádzajúci sa v krásnom prostredí uprostred rozpínajúcich sa Malých Karpát.

Slnečný, rovinatý, so západnou orientáciou. Vybudované komplet IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia aj s osvetlením). K pozemku vedie prístupová, asfaltová cesta  vo vybudovanej a slepej ulici za potokom, čo ešte väčšmi pridáva človeku pocit bývania v samotnej prírode.

Zastavanosť pozemku je 25%, určená podľa UPI (územnoplánovacej informácie).

LOKALITA 

Dom je situovaný na ulici Žarnovických, Pezinok s blízkosťou do hlavného mesta a dobrou logistikou. Dostupnosť do hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým a vlakovým spojením. Taktiež je vo výstavbe obchvat, ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšiu.

Keďže Pezinok je okresným mestom, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: MHD, škola, škôlka, supermarkety, obchody, pošta, banka, úrady a pod. V blízkosti domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, detské ihriská). Lokalita je vhodná pre rodiny a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty.

CENA

185.000 EUR (vrátane kompletného právneho servisu).

Možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.