KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA!

 Ponúkame Vám na predaj novostavby 3 a 4 – izbových bytov s veľkým priestranným pozemkom a s parkovacím státim resp. s veľkorysou terasou v Slovenskom Grobe, v lokalite Malý Raj na ulici Pri Parku. 

 Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami je súčasťou trojdomu, disponuje vlastným vchodom do domu a parkovacím státím. Na prízemí sa nachádzajú 2 byty s priestranným pozemkom a terasou.  Na poschodí sa nachádza horný byt, ktorý je svojou rozlohou najväčší a ponúka obrovskú terasu.

Momentálne máme zrealizovaných 5 projektov trojdomov – Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami,  čiže 15 bytových jednotiek už v zastavanej časti dvojpodlažných domov a pokračujeme vo výstavbe identických 4 projektov. Z týchto 15 bytových jednotiek je len 1 byt voľný, skolaudovaný.

Zoznam voľných bytov:

 Trojdom                     Byt                              Cena               Záhrada         Stav

3340                            3 – izbový, pravý        144.490€         459m2             Voľný

Od začiatku roka pokračujeme už v 3. ETAPE s výstavbou 4 identických domov, kde ponúkame 3x 3 – izbové byty a 1x 4 – izbové byty. Kolaudácia domov v 1Q 2020.

Zoznam voľných bytov:

 Trojdom                     Byt                              Cena               Záhrada         Stav

3341                            4 – izbový, ľavý          153.960€         403m2             Voľný

3341                            4 – izbový, pravý        153.960€         403m2             Voľný

3341                            4 – izbový, horný        162.690€                                 Voľný

3342-43                       3 – izbový, ľavý          146.400€         423m2             Voľný

3342-43                       3 – izbový, pravý        146.400€         423m2             Voľný

3342-43 – 44               3 – izbový, horný        159.990€                                 Voľný

3344                            3 – izbová, ľavý          145.200€         367m2             Voľný

3344                            3 – izbový, pravý        147.840€         440m2             Voľný

Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami je súčasťou trojdomu, disponuje vlastným vchodom do domu a parkovacím státím. Na prízemí sa nachádzajú 2 byty s priestranným pozemkom a terasou.  Na poschodí sa nachádza horný byt, ktorý je svojou rozlohou najväčší a ponúka obrovskú terasu. Momentálne máme zrealizovaných 5 projektov trojdomov – Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami,  čiže 15 bytových jednotiek už v zastavanej časti dvojpodlažných domov a pokračujeme vo výstavbe identických 4 projektov.

Výmera podlahovej  plochy pravého bytu na prízemí je 83,2 m2 + terasa 17,5 m2. Byt je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je elektrické, podlahové.

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, pozostáva z chodby, samostatné WC, technická miestnosť, kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa, 2 samostatné izby.

Nehnuteľnosť sa predáva v prevedení holobyt so silikónovou omietkou, 2x náter, s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch (terasa, chodníky, parkovanie pre 2 autá pred domom a oplotenie pozemku zo všetkých strán okrem prednej strany).

Byt je možnosť dokončiť v prevedení na kľúč, čo predstavuje – obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Možnosť obhliadky vzorového bytu na poschodí.

Cena bytu v prevedení holobyt: 144.490,- €.
Výmera oploteného pozemku k bytu je 459 m2. 

Podrobnejšia špecifikácia materiálov:

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka.

LOKALITA 

Byt je situovaný na  ulici Pri parku, Slovenský Grob – Malý Raj, už vo vybudovanej a tichej lokalite, vzdialený od Bratislavy cca 20 km. Slnečný, tichý pozemok s pekným výhľadom na Karpaty.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: MHD, škola, škôlka, Tesco, obchody, pošta, banka. V blízkosti domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, jazero s posilňovacími strojmi, rybolov, športoviská, detské ihriská a pod.) Lokalita je vhodná pre rodiny a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty. Dostupnosť do Bratislavy mimo dopravnej špičky je cca 15 minut. Avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý by mal dopravnú situáciu urobiť ešte priaznivejšiu.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Sme developerská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou a predajom rodinných domov. Zakladáme si na kvalite materiálov a vykonaných prác. Spolupracujeme s projektantom, väčšina našich domov je navrhnutá podľa našich požiadaviek, aby sa čo najviac hodili na konkrétne pozemky.

Výstavbu všetkých domov nám zabezpečuje spoločnosť IZOSTAV EU, s.r.o., ktorej majiteľ pôsobí na slovenskom trhu už vyše 23 rokov, počas ktorých získala spoločnosť a jej pracovníci veľa skúseností, ktoré aktuálne využívame pri výstavbe našich domov, aby sme dosiahli čo najväčšiu spokojnosť našich klientov.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.