S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Limbach.

Rozloha domu je 198,2m2 a z toho 37,9m2 prislúcha podpivničenej časti, 63,27m2 patrí prvému nadzemnému podlažiu a 19,8m2 má garáž, 77,23m2 prislúcha druhému nadzemnému podlažiu.
Rozloha pozemku je 800m2.

Dom je postavený z tehlových tvaroviek hrúbky 40cm + 10cm zateplenie. Stavba bola kolaudovaná v roku 1985. Sú vymenené plastové okná. V podpivničení je urobená vínna pivnica s barovým pultom, veľkým sedením a krbom. Kúrenie v dome je plynové.

Na pozemku je postavený aj záhradný domček s letnou kuchyňou, obývačkou a kúpeľnou. Letný domček má cca 70m2. Na pozemku sa nachádza aj starší murovaný bazén.  K domu prislúcha garáž s jamou. V garáži je dotiahnutá elektrina aj voda.

Náklady na bývanie sú 150€ plyn + 50€ elektrina.

Dom sa predáva kompletne zariadený tak ako ho vidíte na fotkách.

Obec Limbach leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti Bratislavy. V obci je základná škola, materská škola, potraviny, čerpacia stanica, pošta. Taktiež je v obci aj školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica, pošta, športový areál s futbalovým ihriskom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom.  V okolí obce Limbach je možnosť výletov  po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch  a Medvedie údolie (Limbašská dolina).

Cena je 290 000 € vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Provízia zahŕňa všetky poplatky + zabezpečíme autorizované kúpne zmluvy. Sme tu pre Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade otázok či záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.