S poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s pozemkom a parkovacím miestom v cene. Byt sa nachádza v Bernolákove na Dunajskej ulici. Rozloha bytu je 77m2 + 108m2 prislúcha záhrade.  Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu. Byt je súčasťou dvoj domu, ktorý bol skolaudovaný v roku 2013.

V celom byte sú plávajúci podlahy, v kuchyni a kúpeľni je keramická dlažba.  V kuchyni je inštalované elektrické podlahové kúrenie.  V byte sú drevené interiérové dvere, vypínače LEGRAND a plastové okná. Byt má plynový kotol. Stavba je vyhotovená z tehlových tvaroviek hrúbky 250mm, ktoré sú zateplené polystyrénom hrúbky 100mm.
Vybavenie bytu pozostáva z kuchynskej linky robenej na mieru, so zabudovanými spotrebičmi. Indukčná varná doska GORENIE (90cm), teplovzdušná pec GORENIE, umývačka riadu ELEKTROLUX, mikrovlnná rúra GORENIE, digestor GORENIE, chladnička LIBHERR. V kúpeľni : WC – pod omietkový systém GROHE, wc misa s technológiou CLEAN ON CERSANIT, Termostatická batéria v sprchovom kúte GROHE, práčka AEG, Sušička BEKO. V byte sú 3x vstavané ROLLDOOR skrine.

K bytu prislúcha záhrada, na ktorej je vyhotovená zastrešená terasa o rozlohe 20m2. Na záhrade sa nachádza aj záhradný domček o rozlohe 2,2×2,4m2.  Parkovacie miesto ktoré taktiež prislúcha k bytu je dostatočne veľké pre parkovanie dvoch aut.  Mesačné náklady sú 120€/ na 4 osoby vrátane internetu.

Byt sa predáva kompletne zariadený tak ako ho vidíte na fotkách.

Byt je kúpou voľný.

Cena bytu je 149 990€ vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Provízia zahŕňa všetky poplatky + zabezpečíme autorizované kúpne zmluvy. Sme tu pre Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade otázok či záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

© Copyright Porfireal – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti PORFI s.r.o.