Ponúkame Vám na predaj exkluzívnu novostavbu 5 – izbového bytu s terasou s pekným pozemkom vo vyhľadávanej tichej a vybudovanej ulici Sama Tomášika, Stupava. Novostavba dokončená v roku 2014.

DVOJDOM

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami je súčasťou dvojdomu, disponuje vlastným vchodom do domu a parkovacím státím. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, elektrina, kanalizácia), vykurovanie je komplet podlahové plynovým kondenzačným kotlom.

Celková úžitková plocha: 142,93 m2 vrátane terasy a balkónu
Podlahová plocha: 120,12 m2
Výmera pozemku: 255 m2

Byt je veľmi dobre dispozične riešený s množstvom úložného priestoru pod schodiskom (sklad potravín), v technickej miestnosti na 2.NP alebo pod dreveným domčekom, ktorý je vybudovaný hneď vedľa domu. Výmera podlahovej plochy domu je 120,12 m2 + vonkajšia terasa zo zámkovej dlažby o rozlohe 18m2 a balkón na 2.NP o rozlohe 4,81m2, ktorý je orientovaný na ulicu.

EXTERIÉR:

  • 3 parkovacie státia pred domom

INTERIÉR:

  • kuchyňa so sporákom, mikrovlnka, rúra, digestor
  • 1x roldor

DISPOZÍCIA

1.NP:  64,03 m2

zádverie, chodba, samostatné WC so sprchovým kútom, izba (pracovňa alebo hosťovská izba), schodisko, sklad potravín pod schodiskom, kuchyňa spojená s obývacou izbou a jedálňou

2.NP:  56,09 m2

schodisko, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, spálňa so šatníkom, 2 samostatné izby.

LOKALITA

Dom je situovaný na ulici Sama Tomášika, Stupava s blízkosťou do hlavného mesta a dobrou logistikou. Dostupnosť do hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým spojením.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: MHD, škola, škôlka, supermarkety, obchody, pošta, banka, úrady a pod. V blízkosti domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode ( turistika, cyklotrasy, detské ihriská). Lokalita je vhodná pre rodiny a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty.

CENA

249.000 EUR (vrátane kompletného odborného a právneho servisu).

Možnosť využitia financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.