S poverením majiteľa ponúkame na predaj 1 izbový byt na Šancovej ulici v Novom Meste.

Byt sa nachádza na treťom podlaží z celkových piatich. Rozloha je 44,45m2 + 3m2 prislúchajú pivnici. Orientácia bytu je na západnú a východnú stranu.

Byt prešiel rekonštrukciou ktorá zahŕňala výmenu elektroinštalácie, nové rozvody vody, odpady, nové plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere. V celom byte sú masívne drevené parkety, drevené interiérové posuvné dvere. Kuchynská linka je urobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi. V predsieni je taktiež nábytok vyrobený na mieru. Izba je orientovaná do tichého dvora.

Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome s pavlačou.  Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite medzi Trnavským a Račianskym mytom. V rámci bytového domu boli menené stúpačky, bytový dom bol zateplený, brána je na čip.
V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchod, OC Central, reštaurácie, nemocnica. Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie.

Mesačné náklady sú 100€/1os.
Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Cena je 125 000 € vrátane provízie pre RK. Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster, poskytujeme kompletný právny servis.

Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.